+90 (850) 558 02 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

PrefabrikMerkezi.com Hakkında

PrefabrikMerkezi.com 2007 yılında hizmete başlamış olup ataşehir escort bayanları ile günümüze kadar çeşitli sektörlerde ve şahıs konaklama alanlarında birçok referansa sahip olmuş ve kalitesini ispatlamıştır.

Misyonumuz

Misyonumuz prefabrik ve konteyner ihtiyacını kalite ve uygun fiyat ile karşılamaktır. Bu açıdan müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri motive etmektedir. En iyi referans mutlu müşteridir! Politikamız ile bunu hem test etmiş oluyor hem de bunun haklı sevincini yaşamaktayız.

Kullandığımız malzeme kalitesi ve dayanıklılığı çocuklarınıza hatta torunlarınıza bırakabileceğiniz şık ve uzun ömürlü yapılara dönüşmektedir. Bu kapsamda müşterilerimize bunun garantisini de vermekteyiz. Ülkemizin deprem bölgesi içerisinde yer aldığından dolayı, yapılarımızı 1. derece deprem bölgelerine uygun olarak imal edip montajını yapmaktayız.

Vizyonumuz

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen PrefabrikMerkezi.com, müşterilerin kullanım amaçlarına kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktır.